Rozumím

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací

DÁRKOVÉ POUKAZY


Připravili jsme pro Vás nové elektronické dárkové poukazy. Nyní již nemusíte čekat na doručení - jednoduše si je můžete vytisknout doma nebo odeslat oslavenci ve stanovený den.

Poukaz má platnost 6 měsíců a lze jej využít na jakékoliv zboží z našeho internetového obchodu (po předchozí domluvě lze poukaz využít i v našem výdejním místě).

Získání dárkového elektronického poukazu

Elektronický poukaz můžete zakoupit samostatně a zaplatit jej bankovním převodem či hotově u nás v kanceláři. Po zaplacení je  poukaz aktivován a lze jej okamžitě využít. Pokud zakoupíte elektronický poukaz s jiným zbožím, bude aktivován až po zaplacení celé objednávky (v případě platby dobírkou bude kupon aktivní až za několik dní - po připsání peněz na náš účet)

Uplatnění dárkového elektronického poukazu

Dárkový poukaz lze uplatnit na veškeré zboží v našem internetovém obchodě (po domluvě jej lze využít i ve výdejním místě). Poté co vybrané zboží vložíte do nákupního košíku, budete mít možnost vyplnit číslo dárkového poukazu do pole SLEVOVÉ A DÁRKOVÉ KUPONY - celková částka se Vám pak sníží o hodnotu dárkového poukazu.

Další podmínky využití

Objednávka dárkového elektronického poukazu je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí nebo zaplacením objednaného dárkového poukazu kupujícím.

Pokud cena objednavky nepřekročí hodnotu dárkového elektronického poukazu, lze zbytkovou hodnotu uplatnit v dalších objednávkách. Bude-li hodnota nakoupeného zboží vyšší než hodnota poukazu, je nutné rozdíl doplatit.

V rámci jednoho nákupu můžete využít i více elektronických poukazů.

Dárkový elektronický poukaz není vystavován jako cenina, ale jako potvrzení o zaplacení zálohy. Proto případné poškození nebo ztráta nejsou důvodem ke zrušení jeho platnosti a lze vystavit nový poukaz.

Po uplynutí doby platnosti nelze dárkový poukaz uplatnit. Finanční prostředky se nevrací.


Vaše další dotazy ohledně dárkových poukazů rádi zodpovíme emailem nebo telefonicky.