Více informací

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodního zástupce.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- silné prodejní schopnosti, dravost a vytrvalost, umění přesvědčit, ovlivnit druhé a čelit konkurenci
- praxe výhodou
- znalost AJ výhodou
- schopnost samostatně řešit problémy
- dobrá znalost MS Word, Excel
- řidičský průkaz sk. B, ochota využít vlastní automobil (za odpovídající náhradu)

Pracovní náplň:
- akvizice nových zákazníků
- příprava nabídek
- zodpovědnost za veškeré obchodní aktivity v rámci svěřeného regionu

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- zázemí úspěšné společnosti, příjemné pracovní prostředí rodinného charakteru
- práce na Home-office
- mobilní telefon, po zkušební době možnost využít služební vůz
- benefity

Místo pracoviště: Home-office, zázemí firmy v Praze
Nástup: dohodou

Pokud máte zájem o uvedenou pozici, zašlete nám prosím životopis a průvodní dopis na e-mail info@crystalco.cz. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů, dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.