Rozumím Naše stránky používají soubory cookie, abychom se mohli dále zlepšovat a připravit Vám co nejlepší nabídku.

Miminka Počet produktů: 4

Miminka
Miminka

Připravili jsme pro vás nádherné krystaly s fotkou miminka a důležitými informacemi nebo přivítáním. Zpracování fotografií je 2D (tedy plochý) formát, ale na přání Vám fotografii zpracujeme i ve 3D formátu! Pro bližší informace a návrh nás neváhejte kontaktovat!

1 190 Kč

Nádherný dárek k narození miminka - do krystalu vygravírujeme 2D fotografii miminka a porodní informace, jako milou vzpomínku na tento speciální den. Popis:rozměr: 5x8x5 cm nebo 6x9x6 cmdárková krabička: ano (v ceně)Níže nahrajte prosím fotografii a požadovaný text.

1 190 Kč
1 190 Kč

Nádherný dárek k narození miminka - do krystalu vygravírujeme 2D fotografii miminka, jméno a libovolný text (věnování, přivítání...). Popis:rozměr: 5x8x5 cm nebo 6x9x6 cmdárková krabička: ano (v ceně)Níže nahrajte prosím fotografii a požadovaný text.

1 190 Kč
1 290 Kč

Nádherný dárek k narození miminka - do krystalu vygravírujeme 2D fotografii miminka, jméno a libovolný text (věnování, přivítání...). Popis:rozměr: 6x6x6 cm nebo 8x8x8 cmdárková krabička: ano (v ceně)Níže nahrajte prosím fotografii a požadovaný text.

1 290 Kč
690 Kč

Krásný 3D čáp nesoucí miminko je vykreslený do nejmenších detailů. Motiv patří do naší luxusní edice - obrázky jsou té nejvyšší možné kvality a rozlišení.Opravdu krásný a vkusný dárek pro jakoukoliv příležitost.ČÁP je symbolem věrnosti, mateřství, narození a ochrany.

690 Kč
Zobrazeno 1 - 4 z 4 položek